4/1/2016

4/1/2016


A. Gymnastics Skills
5 sets of 10-15 unbroken TTB, rest as needed between sets

 

*Ideally we want 5 sets done at 2 reps before failure. If you haven't progressed to TTB this is a good chance to work some of the skill and strength progressions.

 

B. Snatch Complex
4 sets of: Power Snatch + Hang Squat Snatch + Squat Snatch

 

C. Conditioning
21-15-9
Wall Balls, 20/14 to 11/10
KBS, 2-pood/1.5-pood
400m Run after each round (3 total runs)

1 comment (Add your own)

1. Isabelle88soala wrote:
Poszukujesz przydatnego źródła porad dotyczących kredytów pozabankowych? Ostatnimi czasy kredyt bez bik jest wśród Polaków bardzo popularny, jednakże niestety nie wszystkie oferty pożyczkowe są korzystne - przede wszystkim właśnie po to otworzyliśmy ową stronę internetową, aby nareszcie polscy internauci mogli dowiedzieć się, który kredyt bez zaświadczeń jest godny uwagi pod wszystkimi względami. Dosyć często wrzucamy własne poglądy na temat świeżych ofert kredytowych, zatem wystarczy wchodzić do nas, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest korzystnie oprocentowany, całkowicie pozbawiony ukrytych opłat, itp. kredyt bez bik pozyczka bez zaswiadczen pozyczka gotowkowa Brak stałego zatrudnienia, zadłużenie bądź beznadziejne zarobki nie są kłopotem dla chcących pozyskać kredyt gotówkowy - przynajmniej mówimy tutaj o naszych czytelnikach. Rzeczywistość jest taka, że zamieściliśmy na wortalu przydatne artykuły, które powodują, iż natrafienie na kredyt bez zaświadczeń, oczywiście całkiem korzystnie oprocentowany, to nic kłopotliwego. Jednakowoż serwis nie posiada wyłącznie czysto informacyjnego charakteru - również można najzwyczajniej załatwić za jego pośrednictwem kredyt bez bik.

Zapewne chciałbyś wreszcie pozyskać ten kredyt gotówkowy, który sprawi, że zakupisz sobie powiedzmy lodówkę czy opłacisz wynajem mieszkania, ale później nie będziesz mieć żadnych przykrości. No cóż, od czego jest w takim razie nasz wortal? Co jak co, lecz dosłownie nikt kto rozważnie podejście do lektury treści na stronie nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, który kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez zaświadczeń mowa, jest czymś odpowiednim. Oczywiście wszystkie z porad zostały tak napisane, że autentycznie każdy pojmie o co chodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń może być przyjazny. Pod wszystkimi względami.

Wartościowe źródło porad dla tego osobnika, który kompletnie nie wie, który kredyt bez bik przynajmniej w tym momencie jest w ścisłej czołówce. Ciężko zazwyczaj wybrać parabank, lecz po lekturze założonego przez nas wortalu nareszcie wszystko będzie jasne. Żywimy nadzieję, że kredyt gotówkowy faktycznie jest czymś na czym doskonale się znamy - reakcje czytelników zwykły to potwierdzać. Z wielką chęcią odpowiemy na wszelakie pytania jeżeli w rachubę wchodzi kredyt bez zaświadczeń, często aktualizujemy stronę, a więc wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.

Thu, December 7, 2017 @ 12:21 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.

Map - Location